Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

В Комп'ютерній Академії ШАГ відбувся пробний урок для школярів

В Комп'ютерній Академії ШАГ 6 лютого відбувся пробний урок для учнів Загальноосвітньої Школи №30 на тему «Робототехніка та 3D технології». На уроці учні дізнались про сучасні технології, побачили сучасних роботів, та відкрили для себе новітні засоби їх програмування.

На пробному уроці ми розповіли про стрімкий розвиток 3D друку, про його можливості і користь, наочно продемонстрували принцип роботи 3D принтера. Учні дізнались багато цікавого про 3D моделювання з використанням 3D принтеру. Найголовніше, залишилися задоволенними. 

Комп'ютерна Академія ШАГ завжди рада бачити учнів загальноосвітніх шкіл у себе в гостях разом з викладачам у форматі проведення відкритого уроку.

Замовити зворотній дзвінок
Онлайн програми
Карантин із користю: запрошуємо дітей 10-16 років на 5-ти денний онлайн ІТ-табір Створення ігор!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація