Сьогодні, 5 червня 1977 року в продажу з’явилися комп’ютери Apple ІІ ?- перший комп’ютер, що серійно випускався компанією Apple Computer, а також найуспішніший ПК того часу.
⠀
?Це був перший комп’ютер для простих людей, ані для вчених або любителів.
⠀
Хоча його вартість для того часу була немалою - 1298 доларів США, ця модель стала бестселером.?
⠀
Вже у 1978 році компанія продала 7600 комп’ютерів, а через рік цей показник збільшився майже в п’ять разів. Загалом у продажі Apple II був до 1990 року.
Всього було виготовлено від 5 до 6 мільйонів екземплярів Apple II.
⠀
➡Технічні показники Apple II:
⠀
▪процесор MOS Technology 6502 з тактовою частотою 1 МГц,
▪4 КБ ОЗП (розширюваними до 48 КБ),
▪4 КБ ПЗП, що містив Монітор і інтерпретатор Integer BASIC (він же Basic для цілочислових операцій),
▪інтерфейс для підключення касетного магнітофона.
⠀
☝Також унікальним для того часу було:
⠀
▪використання кольору і графічних режимів високої роздільної здатності,
▪його звукових можливостей,
вбудованої мови програмування Бейсік.
⠀
➡А у 1980 році випустили гру «Mystery House», яка стала першою забавкою для Аpple II.
Перший персональний комп'ютер: історія та цікаві факти
3D візуалізатор - професія майбутнього
Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.
Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи
Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.
10 кращих технік тайм-менеджменту для айтішника
Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.
SMART - цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів
Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.