Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
IT Start

IT Start

Для дітей початкових класів

 • 144 академічні години

 • 18 місяців

 • 12 предметів

 • Малокомплектні групи

 • Підсумкові практичні роботи

Переваги

Наші переваги

Записатися
Дитина навчиться:

Ваша дитина навчиться:

Діти розвинуть увагу, концентрацію, сенсорику, пам'ять, логічне та аналітичне мислення, інтелект

Записатися
Програма навчання

Програма навчання

Діти розвинуть увагу, концентрацію, сенсорику, пам'ять, логічне та аналітичне мислення, інтелект

 • Інформатика та інформація
 • Основи роботи з ПК
 • Робота в Інтернеті
 • Комп'ютерна графіка
 • Знайомство з масивами, алгоритмами і блок-схемами
 • Основи програмування
 • Створення анімації
 • Робота з текстом
 • Основи ОС
 • Оформлення презентації
Завантажити детальну програму

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Малої Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селф-палки, футболки та інші корисні речі.

Як побудоване навчання в Малій Комп'ютерній Академії

Навчання в Малій Комп’ютерній Академії побудоване на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Партнери

Партнери Академії

Бізнес-центр "Єлисаветград"
ONIX

Компанія займається розробкою та підтримкою веб-сайтів та створенням додатків для Android та iOS, а також постійно засвоює найтрендовіші прогресивні технології (Apple Watch, Jibo, OculusRift, Arduino, Amazon Echo). ONIX займає лідируюче місце в рейтингу девелоперських компаній на найбільшій біржі аутсорсингових послуг.

Форми навчання

Форми навчання в місті Кропивницький

"Перший крок" 7-9 років

від 1503 грн. в місяць

Якщо ваша дитина захоплюється комп'ютером і технікою вже з малого, то ви потрапили за адресою. Ми навчимо вашу дитину як розбиратися в техніці і допоможемо йому робити це правильно і з користю!

На заняттях в Малій Академії, діти навчаться розбиратися в комп'ютерах, створювати інтернет-сайти, зображення, ігри, презентації, працювати з пошуковими системами, електронними бібліотеками, знімати фото і відео. Комп'ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться в інструмент творчого самовираження і інтелектуального розвитку.

 

Українська

2 роки

7-9 років

У будні або вихідні

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Ольга Габорець

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Читає курси: "Робототехніка Lego Mindstorms," "Ігровий дизайн (Photoshop)".

Досвід викладання - 5 років. Аспірант, автор більш ніж 50 наукових публікацій в Україні та за її межами, навчально-методичних комплексів, методичних рекомендацій та монографій. Рівень володіння англійською мовою — В2 (Cambridge English Exam Preparation Centre, CEFR). Пройшла науково-практичне стажування “New and innovative teaching methods”, Люблін (Польща), має близько 20 сертифікатів про підвищення кваліфікації у сфері ІТ.

Тетяна Пузир

Викладач Малої Комп'ютерної Академії, читає "Програмування ігор Kodu Game Lab", "Робототехніка", "Ігровий дизайн", "Створення сайтів" та ін.
Стаж роботи з дітьми - 16 років. 
Координатор Міжнародного конкурсу комп'ютерної грамотності "Бебрас" (вручена Подяка Міністерства освіти і науки за популяризацію знань з інформатики серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2019"). Керівник проєктів "Intel: Шлях до успіху (Спільноти)" та "Intel: Шлях до успіху (Підприємництво)". Займалась настваництвом переможців міського конкурсу ITCHANCE з напрямків "Дизайн" та "Програмування", міської олімпіади з Інформаційних технологій. Має сертифікати: Intel-10, Intel:Шлях до успіху, Web-дизайн (BrainBasket).

Олександр Алфімов

Викладач Професійної Комп'ютерної Освіти та Малої Комп'ютерної Академії. Спеціаліст з web-розробки, має багаторічний досвід створення сайтів, у роботі надає перевагу мові програмування JavaScript та фреймворку Angular, працював над проєктом по Зоряних Війнах, а саме: сайту з можливістю пошуку даних по франшизі.

Катерина Щербина

Молодий педагог, викладає інформатику та математику в КЗ "НВО І-ІІІ ст. "Мрія". Брала участь у Всеукраїнській олімпіаді з програмування, у вільний час займається розробкою сайтів на основі Tilda, користуюсь векторним онлайн-сервісом для розробки інтерфейсів - Figma.
Викладає такі предмети, як мультиплікація та розробка ігр.

Історії успіху наших випускників

Історії успіху наших випускників

Ірена Помірко

Розробка програмного забезпечення

8 років

Мій син, Маркіян Помірко, навчається в Академії вже пів року. Дитина змінилась. Він став зацікавленим, уважнішим, допитливішим. Підтягнувся по навчанню у школі, відповідальним став...
Показати ще

Інна Зубарєва

Мала Комп'ютерна Академія

Дитина із задоволенням ходить на всі заняття. Третій рік з IT Step, і кожен раз щось нове!
Показати ще

Людмила Радченко

Мала Комп'ютерна Академія

Син готується до занять і біжить на них з великим задоволенням.
Показати ще
Замовити зворотній дзвінок
Встигни!
Набір до Малої Комп'ютерної Академії в самому розпалі! Встигніть записатись до групи!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація