Ольга Коломієць, студентка курсу “Комп’ютерна графіка та дизайн” - дуже творча людина: художниця за освітою, захоплюється витинанкою. Входить до складу двох творчих спілок України: художників та майстрів народного мистецтва.
⠀
Одного дня зрозуміла масштабність впливу диджиталізації на сучасне мистецтво і вирішила йти в ногу з часом.
⠀
Як все починалося і про перші досягнення за пів року навчання читайте прямо зараз.
⬇⬇⬇
⠀
Ольга розповідає: “Я помітила, що є твори сучасних художників, виконані не лише від руки, а з використанням комп’ютерних технологій.
⠀
Особливо мене зачарували роботи українського художника, ілюстратора Сергія Якутовича.
⠀
Мене так все це захопило, що я почала вивчати, які інструменти використовують художники, аби осучаснити свої роботи. Потім вирішила піти на курси з дизайну”.
⠀
Перші досягнення???
⠀
“Приємно спостерігати за результатами своєї кропіткої роботи. Це дуже надихає.
⠀
Вже опанувала два графічних редактори Photoshop та Illustrator, захистила по них курсові роботи.
⠀
Для курсової роботи з Adobe Photoshop створювала складний колаж, а для курсової з Adobe Illustrator створила за різними техніками власні портрети в стилі поп-арт.
⠀
Також почала використовувати свої знання поза межами академії: співпрацюю з кропивницьким музеєм О.О.Осмьоркіна на тему архітектурних проєктів Павла Паученка.
⠀
Наступне за програмою — це типографіка, оформлення друкованого тексту, ергономіка та стилістика оформлення продукції.
⠀
Крім того, продовжуємо вивчати історію мистецтв. Навіть для мене цікаво та пізнавально, хоча цей предмет проходила в інституті. Але з того часу з’явилося багато різних стилів, наприклад, той же поп-арт.
⠀
Мої досягнення — це не лише моя заслуга, а також наших викладачів: Наталії Тарубарової та Василя Коваля, які не дають нам розслабитися і підтримують в нас продуктивний ритм роботи”.
Історія студентки, яка надихає на розвиток
3D візуалізатор - професія майбутнього
Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.
Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи
Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.
10 кращих технік тайм-менеджменту для айтішника
Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.
SMART - цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів
Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.