Лише у 70-ті роки комп'ютер став персональним і доступним.
⠀
14 червня 1951 року презентували перший цифровий комп’ютер.
⠀
А як щодо персональних комп’ютерів?☺
⠀
???У 1975 році з’явився перший персональний комп’ютер Altair 8800, який став комерційно успішним першим ПК.
⠀
Його створив американський інженер Генрі Едвард Робертс, який так само був засновником і президентом компанії Micro Instrumentation and Telemetry Systems, яка почала випуск першого ПК. Altair 8800 став початком буму комп’ютеризації населення.
⠀
☝Саме Ед Робертс придумав термін "персональний комп'ютер", коли представив Altair 8800.
⠀
Фактично, Altair являв собою аналог великого комп’ютера в мініатюрі.
⠀
Для зниження вартості, було укладено угоду з компанією Intel на оптову закупку процесорів i8080, що дало можливість продавати готовий комп’ютер всього на 40 доларів дорожче за роздрібну ціну процесора.
⠀
Перші ПК були значно слабкіше сучасних комп'ютерів. Тільки розвиток нових технологій в електроніці спровокувало фантастичний ривок у виробництві сучасних ПК після 2000 року.
⠀
І наостанок...?
⠀
За статистикою кількість комп'ютерів на нашій планеті перевищує два мільярди, і з кожним днем цифра збільшується.
⠀
⬇⬇⬇
⠀
Якщо відчуваєте, що Вам бракує базових знань щодо володіння персональним комп’ютером, тоді курс "Користувач ПК" саме для Вас.
⠀
Докладно з усіма курсами для дорослих можна ознайомитися на сайті.
⠀
?krop.itstep.org
?+38 (095) 009-73-33
Коли та хто створив перший персональний комп'ютер?
3D візуалізатор - професія майбутнього
Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.
Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи
Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.
10 кращих технік тайм-менеджменту для айтішника
Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.
SMART - цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів
Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.