Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ну от ми й розпочали!

Цей день нарешті настав! Перший день занять у Малій Комп'ютерній Академії Шаг у Кропивницькому. Без перебільшення, для нас 5 жовтня вже стало історичною датою. О  9 годині ранку ми прийняли перших із перших - старшу групу Малої Академії, дітей віком від 13 до 15 років. Хвилювалися? Страшенно! Але це було чудове заняття, на якому діти познайомилися з мовою програмування Python. Часто її перекладають як "Пітон", хоча до цієї змії вона не має взагалі жодного стосунку. Правильно - не "Пітон", а "Пайтон"! Розробник цієї мови, нідерландський програміст Гвідо Ван Россум назвав її так на честь відомого британського гумористичного шоу "Летючий цирк Монті Пайтон". Мовою Python створюються найрізноманітніші програми - від сервісів Google до комп'ютерних ігор. На сьогодні це одна з найзатребуваніших мов програмування. 

 

Але повернемося до нашої учбової аудиторії. Діти працювали наполегливо й зосереджено, отримавши за свою роботу винагороди - коіни й кристали. Це - внутрішня криптовалюта Академії, заробити її дитина може, старанно відвідуючи заняття, виконуючи у строк домашнє завдання й беручи участь у заходах Академії. Накопичивши потрібну кількість коінів і кристалів, студент може обміняти їх на справжні гаджети у нашому електронному магазині. Суцільний профіт - не лише знання, а й матеріальна винагрода!

 

З 12 години ми приймали молодшу групу - дітей від 9 до 12 років. О, це був справжній енерджайзер! Виявилося, що в одного зі студентів - Даниїла Коновалова сьогодні день народження. Вся група привітала його з 11-річчям і заспівала "Happy Birthday to You". До привітань долучився й колектив Академії на чолі з директором. Було круто. 

 

Дітлахи вчилися створювати сайт на платформі Wix. Вийшло надзвичайно круто й креативно, по закінченні занять кожен зі студентів міг показати батькам власноруч створений сайт. 

 

Ну от, власне, й усе. День закінчився, а ми вже чекаємо наступного дня і нових пригод!

Замовити зворотній дзвінок
Онлайн програми
Карантин із користю: запрошуємо дітей 10-16 років на 5-ти денний онлайн ІТ-табір Створення ігор!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація